Jaki będzie przyszły zakres marketingu cyfrowego w Indiach w 2022 r

Marketing cyfrowy w Indiach wydaje się być na progu rewolucji. Ogromny wzrost wykorzystania smartfonów, łatwy dostęp do internetu za pośrednictwem smartfonów i innych urządzeń, coraz częstsze korzystanie z mediów społecznościowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych i coraz częstsze korzystanie z portali zakupowych online wskazują, że nadszedł czas, aby drogi marketingu internetowego stały się poważnym konkurentem do tradycyjnych dróg marketingowych w Indiach.

visit https://inspiracjedlascian.pl/fototapety-daja-nieograniczone-mozliwosci-kompozycyjne/

Tutaj ludzie już pokazali, że mają apetyt na zakupy online, nawet jeśli nie są w stanie trzymać i dotykać produktu podczas kupowania. Oznacza to zmianę mentalności. Ta zmiana jest widoczna w innym wymiarze. To wymiar rozrywki. Ludzie spędzają teraz więcej czasu w mediach społecznościowych, WhatsApp, blogach, forach itp. niż w mediach drukowanych i telewizyjnych. Przyjrzyjmy się przyszłemu zakresowi i przyszłości marketingu cyfrowego w Indiach w 2018 roku.

Popularne stają się platformy interaktywne

To, co naprawdę zrewolucjonizowało krajobraz możliwości marketingowych, to interaktywność różnych platform mediów społecznościowych, blogów, forów itp. Ludzie mogą teraz wyrażać swoje opinie, uczucia, emocje i problemy za pośrednictwem Facebooka, Twittera, blogów itp. Istnieją fora gdzie możesz publikować swoje skargi, skargi lub problemy i możesz uzyskać odpowiedzi lub rozwiązania od różnych użytkowników forum z całego świata, a także z Indii.

Platformy te naprawdę dają upust tłumionym uczuciom, emocjom lub problemom ogółu społeczeństwa. Ludzie coraz częściej omawiają swoje problemy na tych forach i blogach. Marketerzy online mają tutaj ogromne możliwości. Dzięki sprytnemu wykorzystaniu Facebooka, Twittera, Instagrama itp., marketerzy online mogą uzyskać widok z lotu ptaka na pojawiające się trendy w zakresie towarów i usług konsumpcyjnych. Dlatego platformy interaktywne, takie jak różne fora, blogi itp., są u progu wielkiego skoku w nadchodzącym roku. Trendy marketingu cyfrowego 2018 zwrócą uwagę na wszystkie ważne aspekty branży marketingu cyfrowego.

Zawartość wideo rośnie skokowo

Korzystanie z sieci komórkowej 4G, strumieniowe przesyłanie wideo itp. Ułatwia odtwarzanie wideo na smartfonach i tabletach w Indiach. Jednocześnie tanie pakiety danych umożliwiają nawet użytkownikom niższego poziomu przeglądanie treści wideo, seriali telewizyjnych, filmów, sportu itp. na urządzeniach przenośnych. To rewolucjonizuje świat treści wideo, a marketerzy cyfrowi najwyraźniej mają tutaj ocean możliwości.

Zawsze istniał stłumiony głód treści wideo. Scenariusz umożliwiający dodanie do tego wypełnienia. Ponadto integracja treści wideo z sieciami społecznościowymi potęguje siłę wideo. Następna generacja ludzi chłonie treści wideo jak nigdy dotąd i udostępnia je, lubi i komentuje te filmy. Stworzyło to ogromne możliwości dla twórców treści wideo.

Język regionalny pomaga w zdobyciu gruntu w różnych prowincjach

Indie to kraj jedności w różnorodności. W różnych prowincjach Indii mówi się różnymi językami. Żadne uniwersalne rozwiązanie dla wideo, treści pisemnych lub innych treści lub aplikacji nie przemawia do szerokiego grona odbiorców w Indiach. Wymaga treści i aplikacji w różnych językach regionalnych. Odbiorcy chcą rozwiązań, forów, blogów i treści w ich własnym języku. To naprawdę dodało uroku aplikacjom, forom, witrynom i blogom w językach regionalnych. Jest to dobra okazja dla marketerów cyfrowych do interakcji z potencjalnymi klientami w języku regionalnym i wprowadzenia produktów skierowanych do różnych nisz języka regionalnego.

Spersonalizowana treść jest preferowana przez większość ludzi

Raport z badania rynku indyjskiego ujawnił fakt, że ponad 75% ankietowanych konsumentów preferuje spersonalizowane treści cyfrowe. Wskazuje to na szybką transformację zachowań konsumentów w Internecie, która może zapoczątkować nową dynamikę marketingu internetowego. Obecnie istnieje ogromny potencjał w dostarczaniu spersonalizowanych treści, które mogą opowiedzieć wyjątkową historię o każdym kliencie w oparciu o jego zachowanie online w mediach społecznościowych, blogach i innych miejscach. Wykazano, że rzeczywiste obrazy generują dwukrotnie większe zainteresowanie w porównaniu z obrazami uogólnionymi. Tak więc osobiste treści wizualne będą przyszłością dostarczania treści w 2018 roku. Trend ten niesie ze sobą możliwości tworzenia i dostarczania spersonalizowanych treści cyfrowych.

Rośnie liczba reklam natywnych

Przerywające reklamy są irytujące. Reklamy te są w większości niezwiązane z treścią, w którą zaangażowany jest użytkownik. Reklamy wyrwane z kontekstu i wyskakujące okienka frustrują widza, a nawet mogą go zmusić do zamknięcia treści. Z drugiej strony reklamy natywne

Author: